Darujte zážitek 🎄

Potěšte blízké dárkovou kartou, která platí v 28 podnicích Ambiente. Při nákupu nad 2000 Kč dostanete 200 Kč navrch – a za každou další tisícovku dalších 100 Kč. Dárkovou kartu koupíte tady.


Vyhrajte cenu o nejlepšího Ježíška! 🎄 Potěšte blízké naší dárkovou kartou do 28 podniků nebo jim vyberte kulinářský zážitek na míru.

 

Vítejte v klubu Ambiente, kam patří každý

Nakupte u nás dárkové karty nebo poukázky, vyberte si z dárků pro náročné jedlíky a kolekce Pozoruhodných surovin nebo se jen stavte na kávu a něco dobrého. Jsme tu pro vás.

Najdete nás v pasáži Burzovního paláce

Snadno se k nám dostanete ze zastávky metra a tramvaje Náměstí Republiky.

Po-Pá: 9-17h

So, Ne, Svátky: Zavřeno

+420 734 334 287
darek@ambi.cz

Rybná 14, Praha 1

Nakoupíte, vyzvednete

Přijďte k nám koupit dárkové karty Ambiente nebo dárky pro náročné jedlíky, vyzvednout objednávku z e-shopu darek.ambi.cz nebo si vybrat trička, tašky a talíře z kolekce Pozoruhodných surovin.

Poradíme, obsloužíme

Jsme tu pro vás, když vám vyprší platnost dárkové karty nebo s ní máte jiné potíže. Na malý hlad i velkou chuť vám nabídneme občerstvení a kávu, které si můžete vzít s sebou. Stavte se!

Místo, kam jít za dobrou kávou

Zpříjemněte si u nás svou návštěvu. V naší kavárně testujeme kávu do celého Ambiente, takže můžeme experimentovat a objevovat kávové novinky. Najdete u nás speciální odrůdy i mikroloty, zajímavá zpracování a rozmanité metody přípravy.