🎄 Potěšte náročné jedlíky


Kupte svým blízkým dárkovou kartu Ambiente, merch s pozoruhodnými surovinami a další milé dárky. Nově vás obsloužíme v klubu Ambiente. Přijďte!

Potěšte blízké zážitkem v Ambiente! 🎁 Dárkové karty a jiné radosti nově koupíte i vyzvednete v klubu Ambiente v pasáži Burzovního paláce (Rybná 682/14).

Vítejte v klubu Ambiente, kam patří každý

Nakupte u nás dárkové karty nebo poukázky, vyberte si z dárků pro náročné jedlíky a kolekce Pozoruhodných surovin nebo se jen stavte na kávu a něco dobrého. Jsme tu pro vás.

Najdete nás v pasáži Burzovního paláce

Snadno se k nám dostanete ze zastávky metra a tramvaje Náměstí Republiky.

Po-Pá: 9-18h

So, Ne, Svátky: Zavřeno

+420 734 334 287
darek@ambi.cz

Rybná 14, Praha 1

Nakoupíte, vyzvednete

Přijďte k nám koupit dárkové karty Ambiente nebo dárky pro náročné jedlíky, vyzvednout objednávku z e-shopu darek.ambi.cz nebo si vybrat trička, tašky a talíře z kolekce Pozoruhodných surovin.

Poradíme, obsloužíme

Jsme tu pro vás, když vám vyprší platnost dárkové karty nebo s ní máte jiné potíže. Na malý hlad i velkou chuť vám nabídneme občerstvení a kávu, které si můžete vzít s sebou. Stavte se!

Místo, kam jít za dobrou kávou

Zpříjemněte si u nás svou návštěvu. V naší kavárně testujeme kávu do celého Ambiente, takže můžeme experimentovat a objevovat kávové novinky. Najdete u nás speciální odrůdy i mikroloty, zajímavá zpracování a rozmanité metody přípravy.